Organizacja imprez

Jeśli szukacie niezwykłego, przytulnego miejsca na uroczystość okolicznościową, to Jaskiniowa służy pomocą. Nasz Szef Kuchni przygotuje dla Was wyśmienite dania, a profesjonalna obsługa zapewni Wam przyjemną atmosferę. 

CHRZCINY

Chrzciny to jedna z pierwszych uroczystości jakie nasze pociechy spędzają w gronie najbliższych, dlatego warto zadbać o to, by każdy czuł się swobodnie i komfortowo. Zorganizujemy klimatyczne przyjęcie dostosowane do Waszych potrzeb. 

KOMUNIA

Organizacja Komunii w Jaskiniowej? Jak najbardziej! Dostosujemy uroczysty klimat, zadbamy o estetykę i wystrój adekwatny do uroczystości. Oprócz tego – jako lokal znajdujący się przy JuraParku możecie urozmaicić majową niedzielną uroczystość spędzając czas miło i atrakcyjnie korzystając z dobrodziejstw naszego Parku. 

WESELE

Wesele tradycyjne czy oryginalne? Bankiet weselny czy uroczysty obiad? A może marzycie o weselu w niepowtarzalnym klimacie zieleni, drewna i bieli, bądź klimatycznej uroczystości na Altanie otoczonej wodą wśród zmieniającej się scenerii pór roku? Jeśli tak – Jaskiniowa jest właśnie dla Was! Jako doświadczony organizator wesel oferujemy naszym Gościom kompleksową obsługę uroczystości – od aranżacji Sali wraz z dekoracjami florystycznymi poprzez indywidualnie ułożone menu, po profesjonalny i dyskretny serwis kelnerski, który przez cały czas trwania wesela dbać będzie o to, żeby Waszym Gościom niczego nie zabrakło. 

URODZINOWE DINOPARTY

Pyszne przekąski Jaskiniowej i moc atrakcji JuraParku to doskonałe połączenie na przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka. Kolorowa dekoracja, animacje i nasz bohater Soluś sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy. Zapoznaj się  z naszymi propozycjami urodzinek. (link do oferty)

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą organizacji wydarzeń,
skontaktuj się z nami telefonicznie 501 951 092
lub uzupełnij formularz kontaktowy.
Z przyjemnością odpowiemy na pytania i przygotujemy dla Ciebie ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.