restauracja jaskiniowa

Pierwsza Komunia Święta

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowy dzień w życiu Państwa Pociechy zdarza się tylko raz. Zadbajmy wspólnie, aby te chwile na długo pozostały w pamięci Gości i dziecka.

Ta rodzinna uroczystość wymaga specjalnej oprawy, zatem zapraszamy Państwa do pięknych wnętrz Restauracji Jaskiniowej i atrakcji kompleksu JuraPark Solec. Ciepłe, słoneczne, majowe niedziele, w które przypadają ceremonie Pierwszej Komunii Świętej sprawiają, że JuraPark tętni życiem. Pokaz baniek mydlanych, muzyka na świeżym powietrzu i otaczająca obiekt przyroda to udogodnienia, które czekają na Państwa wybierając nasz lokal. Klimatyzowana sala restauracyjna pozwali nam przyjemne spędzić czas przy poczęstunku. Subtelnym wystrojem stołów akcentujemy szczególne znaczenie komunii świętej oraz dbamy, aby muzyka w tle idealnie komponowała się z jej wyjątkową atmosferą. Szczegóły, menu oraz scenariusz uroczystości ustalamy starannie, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Menu przygotowane specjalnie na komunię oraz pomocna obsługa w Jaskiniowej sprawią, że każdy z tych dni będzie niezapomniany.

Kontakt

W sprawie rezerwacji i organizacji, przyjęcia komunii zapraszamy Państwa do kontaktu z
managerem restauracji ☎ 501 951 092

pierwsza komunia święta Solec Kujawski
pierwsza komunia święta Solec Kujawski
pierwsza komunia święta Solec Kujawski