restauracja jaskiniowa

Uroczystość Chrztu Świętego

Chrzest to pierwsze, najważniejsze wydarzenie w życiu rodziny. Uroczystość wydana z okazji uczczenia chrztu dziecka stawia wiele wyzwań ze strony rodziców i całej rodziny. Zaaranżujemy Państwu te wspaniałe chwile, przy smacznym jedzeniu oraz miłej i fachowej obsłudze. Ale to nie wszystko!

  • Specjalne dekoracje akcentujące Chrzest chłopca lub dziewczynki
  • Tort na specjalne zamówienia
  • Udogodnienia dla mamy i dziecka

MIEJSCE DLA MAMY I DZIECKA

Pamiętamy o wszystkim, co sprawia, że mama z dzieckiem mogą czuć się komfortowo i bezpiecznie. W cenie menu zapewniamy miejsce do karmienia i przewijania, wraz z kuchenką mikrofalową w przytulnym pomieszczeniu „pokoju matki z dzieckiem” w Muzeum Ziemi JuraPark. (budynek znajduje się na przeciwko restauracji).

UDOGODNIENIA DLA DZIECI

Maleństwom zapewniamy na sali, krzesełka do karmienia, dzięki którym mogą wygodnie siedzieć jedząc posiłek. Dla starszych dzieci przystosowaliśmy kącik zabaw. Dębowy stolik, krzesełka wraz z kocykami i bezpiecznymi zabawkami dają możliwość iterakcji między dziećmi. Proponujemy również bilety na Park Rozrywki i Kino Emocji 5D w promocyjnej cenie. Właśnie dlatego w naszej restauracji celebrujemy ten dzień w szczególny sposób, zapewniając najmłodszym szczególną oprawę.

Kontakt

W sprawie rezerwacji i organizacji, uroczystości chrztu w Restauracji Jaskiniowej, zapraszamy Państwa do kontaktu z managerem restauracji ☎ 501 951 092

chrzciny Solec Kujawski
chrzciny Solec Kujawski
chrzciny Solec Kujawski